Híreink

Újabb nemzetközi sikerek a Budaörsi Sport Club Asztalitenisz Szakosztályánál; Pergel Szandra mindkét World Tour versenyről éremmel tért haza

2019. május 15.
A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) egész világot lefedő versenysorozatának szerb és szlovén állomását rendezték meg a közelmúltban. A rangos nemzetközi versenyeken egyesületünket Pergel Szandra és Nagyváradi Mercédesz képviselte. Mercédesz számára sikeresen zárultak a megmérettetések, egyéni és ... Tovább

Nyári Pingpong Tábor Budaörsön

2019. május 8.
Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek! A Budaörsi Sport Club Asztalitenisz Szakosztálya napközis rendszerű tábort szervez a pingpongot szerető gyerekek részére. 7 – 15 éves gyerekek jelentkezését várjuk korlátozott létszámban, az alábbi időpontokra: Asztalitenisz nyári tábor: (jelentkezők számától függően, 9:00 órától ... Tovább

Pergel Szandra mindkét páros versenyszámban nyolcad döntős helyezést ért el a budapesti asztalitenisz világbajnokságon

2019. május 2.
Nemrég fejeződött be az 55. egyéni asztalitenisz világbajnokság a Hungexpo csarnokaiban. A magyar válogatott tagjai között szerepelt a Budaörsi Sport Club két versenyzője, Pergel Szandra és Nagyváradi Mercédesz. Egyesületünk számára óriási élmény volt átélni, hogy a versenyzőink hazai közönség előtt képviselhették ... Tovább

Országos Bajnokság - Karate

2019. április 30.
Április 27-én stílusszervezetünk országos bajnokságán vettünk részt, melyen a Budaörs a 3. legeredményesebb csapatként végzett, a 23 nevezett klubból! Mindenki nagyon szépen küzdött, gratulálunk minden versenyzőnek, akik odatették magukat és hozzájárultak a szép eredményhez! Érmeseink: Aranyérmesek Lány ... Tovább

Asztalitenisz-Világbajnokság Budapest, 2019 Ápr. 21-28.

2019. április 18.
Április 21-én vasárnap kezdődik a sportág egyik legnagyobb eseménye az egyéni asztalitenisz világbajnokság, melynek 58 év után ismét a magyar főváros ad otthont. 141 országból 579 versenyző és 1561 akkreditált résztvevő érkezik Budapestre. Bátorfi Zoltán a nők szövetségi kapitánya március elején jelölte ki a ... Tovább

Bronzérmet szerzett az SH-ITB Budaörsi 2i SC a nemzetközi ETTU Kupában

2019. március 28.
A Budaörsi Sport Club női asztalitenisz csapata története során először jutott be a kupasorozat elődöntőjébe, ahol szoros küzdelmeket követően a bronzérmet szerezte meg. Az ETTU Kupa az Európai Asztalitenisz Szövetség második számú nemzetközi kupája, rangjában a labdarúgás Európa Ligájának vagy a kézilabda EHF Kupájának ... Tovább

Szenzációs nemzetközi siker a budaörsi úszóknál

2019. március 26.
Az éremtáblázat első helyére repítette a budaörsi úszókat Rácz Zsombor, Tóth Gergő, Domonkos György és Drommer Lili, akik összesen 17 érmet szereztek a Spring Prix of Žilina elnevezésű úszóversenyen, amelyet 18. alkalommal rendeztek meg március 22-24. között a szlovákiai Zsolnán. A nemzetközi versenyen 7 országból 69 klub ... Tovább

Bronzérmes az SH-ITB Budaörsi 2i SC az ETTU Kupában, Asztalitenisz

2019. március 25.
A Budaörsi Sport Club asztalitenisz csapata bronzérmesként zárt az ETTU Kupában, miután a vasárnapi visszavágón 3:1 arányban kikapott a spanyol UCAM Cartagena csapata ellen. A budaörsi csapat története során először játszhatott elődöntőt az ETTU Kupa sorozatban. UCAM Cartagena (spanyol)–SH-ITB Budaörsi 2i SC 3–1 Liu Hszi n–Lovas Petra 3:1 ... Tovább

Decathlon Kupa, Tenisz

2019.03.16-18. között rendezték meg a Decathlon Kupát, Budaörsön L14, L16 és L18-as korosztályban. „1”-es kategóriás, kiemelt versenyről volt szó (L14), így nagyon fontos, hogy a Budaörsi Sport Club színeiben pályára lépő Semperger Rebeka , milyen eredményt ér el. A verseny fontosságát is tükrözte az a tény, hogy a ... Tovább

Széki Kupa eredmények, Krate

Március 23-án a Széki Kupán vettek részt a budaörsi karatésok, ahol ismét szép eredmények születtek: összesen 5 arany, 10 ezüst, 11 bronzérmet hoztunk. Az éremtáblán sajnos nem fértünk a dobogóra, de a sok ezüst és bronzérmesnek köszönhetően a ponttáblán a harmadik legeredményesebb csapat lettünk! ... Tovább