Híreink

Nagyszerű hétvége

2012. október 16.

Labdarúgóink nehéz mérkőzést tudhatnak maguk mögött, hiszen a tabella első helyén álló gárdával, ráadásul idegenben léptek pályára a hétvégén. A találkozó 1-0-ás budaörsi sikerrel zárult, a gólt Tüske szerezte a mérkőzés 88. percében. Ezzel a győzelemmel nagyot lépett előre a csapat, hiszen jelenleg vezetik a bajnokságot, még annak ellenére is, hogy egyel kevesebb mérkőzést játszottak eddig!

Budaörs - Pénzügyőr 1-0 (0-0)

2012. 10. 13. 15 óra - Budaörs, Árok utca, 250 néző

Játékvezető: Mozsár Gergely (Varga Balázs, Dobos Zsolt)

Budaörs:
Németh V. - Csengõ, Lõrincz, Márton, Pleván - Lászka, Csobánki, - Papp G. (Seregi-66'), Tüske (Kaszás-89'), Lattenstein, Brkic (Herczeg-46').

Cserék: Pap B.(kapus), Eszinger, Sajbán Máté, Madaras.

2

Judosaink a hétvégén Ikrényben a Diák "A" és "B" Országos Bajnokság küzdelmeiben vettek részt. A hétvége nagyon sikeres volt, hiszen több budaörsi érem is született. Baczoni Marci és Murányi Tomi a harmadik helyen végzett a diák "B" kategóriában. A diák "A" kategóriában Ahmad Diána (50 kg) és Baczoni Sára (56 kg) is bronzérmet szerzett.

Asztaliteniszeseink is jól szerepeltek hétvégén, érdekesség, hogy minden csapatunk hazai környezetben lépett pályára. A női extra ligában női csapatunk 9:1-re győzött a Statisztika gárdájával szemben, míg a férfi extra ligában a 5:5-ös döntetlen született a PEAC-cal szemben. NB2-es csapatunk 18:0-ra verte meg a Kaposvár csapatát, míg NB3-as versenyzőink 12:6 arányban múlták felül a Vác csapatát.

Minden szakosztályunknak gratulálunk a győzelmekhez!