Híreink

Palágyi Gergely aranyérmet szerzett a Budapesti Senior Atlétika Világbajnokságon

2014. április 1.

Palágyi Gergely a Budaörsi Sport Club Atlétika Szakosztályának vezetője úgy tervezte, hogy a hazai rendezésű világeseményen a lehető legjobb szerepléssel fejezi be sportolói pályafutását. Előzetesen elégedett lett volna egy döntős helyezéssel, ám miután a második legjobb idővel jutott a 60 méter gát fináléjába, éremben bízva várta a döntőt.

A 60 méter gát világbajnoki helyezésekről döntő futamában a budaörsi atléta a japán színekben versenyző legnagyobb riválisát a lehető legkisebb különbséggel előzte meg, és 8.07 másodperces idő eredménnyel elsőként ért a célba, és szerzett világbajnoki címet magának, a Budaörsi Sport Clubnak és Budaörs Városának.

Az idén 90 éves Budaörsi Sport Club Elnöksége, és valamennyi szakosztályának minden sportolója nevében gratulálok a fantasztikus sikerhez.

Ennél szebb befejezését egy sportolói pályafutásnak nehéz elképzelni, hasonló sikereket kívánunk az edzői, sportvezetői pályán is.