Híreink

Karate eredmények és közelgő Magyar Bajnokság

2013. március 19.

2013. március 10-én, vasárnap a Budaörsi Sport Club karatékái az Óbuda Kupán vettek részt, amely egy kibővített háziverseny jellegű sportesemény volt. A versenyhez bírói vizsga is társult. A karate szakosztályban sportoló gyerekek rengeteg érmet szereztek. A verseny egyben jó önbizalomnövelő is volt a közelgő Magyar Bajnokság előtt!

Eredményeink:

Kata első helyezettek: Borbás Hédi és Botond, ill. Oláh Boldizsár és Donát

Kumite eslő helyezettek: Borbás Bota, Oláh Donát, Fisher Peti, Czimer Attila, László Zsombor, Kulik Zsombor, Geréd-Király Tomi, Borbás Hédi, Pócs Liza, Fidler Fanni és Szedő Luca

Második helyezettek: Németh Csabi, Geréd-Király Peti, Németh Zsolt, Oláh Boldizsár.

Harmadik helyezettek: Mészáros Vencel, Benke Máté két kategóriában is, Huszár Beatrix.

A Budaörsi Sport Club színeiben induló fiatal versenyzők összesen 15 arany, 4 ezüst és 4 bronz éremmel térhettek haza Óbudáról!

Most hétvégén, vagyis 2013. március 23-24 között rendezik meg Mogyoródon a WKF Magyar Bajnokságot!